Меню Закрити

Для чого потрібне туристичне страхування?

Часто страхуванням нехтують початківці, але професіонали – ніколи!

Чому так? Початківці не приділяють необхідну увагу таким речам, в більшій мірі через те, що ніхто не хоче “планувати” травми чи затримку рейсів, в меншій – через не бажання фокусуватися на, здавалося б, таких формальних речах.

На мою думку – корінь зла криється у самому сенсі, який приділяється цьому питанню, буквально в корені слова, від якого походить поняття. Чомусь корінь до слова страхування – “страх”, хоча, набагато логічніше було б, створювати його на кшталт англійській мові (insurance від sure, “впевнений”).

Туристичне страхування це не тільки обов’язковий документ для перетину кордону в більшості країн, але й ваша впевненість у тому, що при травмах чи інших проблемах зі здоров’ям, ви будете фізично та фінансово захищені.

Travelmode

Досвідчений же мандрівник, часто й на своєму досвіді, знає, що в дорозі може трапитися безліч непередбачуваних речей, такі як затримки рейсів, втрата документів, і в тому числі проблеми зі здоров’ям. І якщо затримка багажу це просто прикрість, то затримка з лікуванням може бути критичною.

А вартість лікування в деяких країнах настільки висока, що тільки відвідування терапевта буде фінансово відчутним, не кажучи про ліки, інші аналізи, чи операції. В таких умовах – термінове видалення аппендиксу може вийти в декілька тисяч євро.

Коли ж ви маєте туристичну страховку – клопіт у пошуку лікарні та оплату вартості допомоги лягає на страхову компанію.

Як працює страховка?

Оберіть страхову компанію

Якщо страховий поліс не є частиною путівки чи ви самостійний мандрівник – приділіть увагу обранню компанії, та не полінуйтесь почитати умови програм. Програми відрізняються та можуть включати в себе різні додаткові пункти, такі як “кількість поїздок”, “вагітність”, “втрата документів чи багажу”, “послуги адвоката” та безліч іншого.

І навіть, якщо страховий поліс включено в путівку, обов’язково ознайомтесь із ним, можливо буде доречно його змінити, в залежності від специфіки вашої подорожі чи особистих побажань.

Якщо ви плануєте активні види спорту, переконайтесь, що ваш вид спорту включено до переліку.

Оплатіть та отримайте страховку

Гарна новина – в більшості компаній замовлення та оплату можливо здійснити онлайн за декілька хвилин. Поліс надійде на вашу електронну пошту, можете друкувати його чи просто тримати в смартфоні.

Що робити якщо потрібна медична допомога за кордоном?

Зазвичай ви можете вчинити двома шляхами:

Організація оплати витрат через страхову компанію

РЕКОМЕНДОВАНИЙ СПОСІБ: Зверніться за номером, що зазначений в вашому полісі, та виконайте рекомендації лікарів сервісної служби.

Самостійна оплата витрат з подальшою компенсацією

Першочергово переконайтеся, що в вашому пакеті послуг передбачений такий пункт, які саме документи та у який термін, обов’язково необхідно передати до страхової компанії, для повернення витрачених особистих коштів.

З цим варіантом необхідно бути надзвичайно уважним, будь-яка невідповідність встановленим правилам може лишити вас виплати.

❤ будьте в безпеці, обирайте найкращі товари для подорожей на Travelmode та подорожуйте з задоволенням!
Опубліковано в Підготовка до мандрівки

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *