Меню Закрити

Особливості валіз: що знаходиться всередині?

При обранні багажу, внутрішні особливості валіз здаються не такими важливими, як кількість колес, матеріал та розмір. Погоджуємося, те, що всередині валізи, набагато менш значуще (до того, як ви запакуєте її своїми улюбленими шортами та сукнями в відпустку:). Але якісне начиння виробу може додати комфорт у дорозі!

Читайте також цикл наших статей “Як обрати валізу?

Travelmode

Що всередині валізи?

Зазвичай у валізі одне або два відділення та додаткові кишені, що дозволяють зручно помістити багаж мандрівника. Це нагода відділити речі, що вже були в використанні, або те що має бути напохваті! Або не так – що “для себе”, а що “для близьких на подарунки”. В будь якому випадку, більше порядку – приємний бонус.

  • 1 відділення: переважно такі відділення зустрічаються у текстильних моделях, а всередині валізи знаходяться стяжні ремені (поперечні чи поздовжні), що фіксують речі;
  • 2 відділення: кожне відділення може стати для вас клондайком при організації простору. Одне закривається блискавкою або дівайдером, інше зі звичними підтримуючими ременями. Інколи всередині валізи обидві частини розділені тканиною на блискавках (із кишенями та/або стягуючими ременями чи ні);
  • кишені: розташовані на клапані, дівайдері чи бічній частині валізи. Вони бувають відкриті або на блискавці, під сіткою чи тканиною. Серед преміальних валіз також зустрічаються кишені для вологих речей або з’ємні.

Купити валізу на колесах із одним відділенням або двома легко у Travelmode!

Серед інших особливостей

Бізнес валіза

для лептопа
203880204 Чемодан S на 4 колёсах пластиковый Delsey Segur фото (4)

Для тих, чия робота пов’язана із дорогою важливо мати простір для техніки та документів. Проте не кожен бажає везти із собою сумку для ноутбука чи додатковий рюкзак. В такому випадку перегляньте зручні моделі валіз. В них передбачені захищені відділи для лептопа та паперів (книг, журналів), інколи зустрічаються цілі міні офіси: із органайзером, USB портом, відділом для шнурів, тощо.

З’ємний підклад у валізи

з'ємний підклад
istoriia delsey foto

Нагода завжди тримати валізу в бездоганній чистоті. У нас бувало таке, що і парфуми розливались й шампунь. А в декого й норвезький оселедець тікав поміж суконь. Будьте певні, що будь які негаразди після подорожі легко виправити, завдяки можливості зняти чохол та окремо за ним доглянути – валіза щоразу як нова!

Вішак та органайзери всередині валізи

вішак
органайзер
compac

Якщо ви буваєте у бізнес подорожах, готуєтесь до важливої події чи просто віддаєте перевагу тендітному одягу, зручним доповненням стане вішак. Або органайзери для одягу, туалетних засобів чи взуття. Вони зустрічаються не так часто, проте ви завжди можете їх придбати окремо!

Сподіваємося вам було цікаво дізнатися про внутрішні особливості валіз – діліться враженнями у коментарях!

❤ обирайте найкращу валізу на Travelmode та подорожуйте з задоволенням!

Опубліковано в Як обрати ідеальний багаж

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *