Меню Закрити

Як часто авіакомпанії помиляються з багажем?

Вісім з десяти пасажирів реєструють свій багаж, а це більше за 4,3 мільярди валіз та сумок, що мандрують світом в рік, й, інколи, вони затримуються, губляться чи псуються, це так

Mishandled baggage, або “помилково опрацьований багаж” – це багаж, що був затриманий, пошкоджений, викрадений або втрачений під час подорожі. Багаж записується “помилково опрацьованим” авіакомпанією самостійно, або після отримання претензії від пасажира.

Travelmode

Довгострокове зниження кількості помилково опрацьованого багажу

З 2007 року кількість пасажирів зросла на 76%, та досягла 4,3 мільярдів у 2018. Незважаючи на збільшення тиску на існуючу інфраструктуру повітряного транспорту, кількість помилково опрацьованого багажу значно зменшилася. Це стало можливим завдяки інвестиціям у технології, автоматизацію і нові процеси.

Довготривале зниження помилково опрацьованого багажу min

Загальна кількість затриманих, втрачених та пошкоджених валіз, сумок та іншого багажу знизилася на 47% від 46,9 млн у 2007 році до 24,8 млн у 2018 році.

Так, на 1 тис. пасажирів стається халепа із 5,69 шт. багажу.

Читайте також: “Наскільки безпечно літати?

Travelmode

Порівняння затриманого, пошкодженого та втраченого багажу

Головною проблемою і основним фокусом для авіакомпаній серед помилково опрацьованого багажу – затримка валіз та сумок, на яку припадає понад 3/4 помилок.

Якщо вас цікавить “як часто губиться багаж?”, то це лише 5% з усього помилково опрацьованого багажу, а ось пошкодження чи часткова втрата багажу з валізи, майже в 4 рази більша, і сягає 18%.

Співвідношення помилково опрацьованого багажу min
Джерело: SITA 2019 Baggage IT Insights

Читайте також: “Що робити при пошкодженні багажу авіакомпанією?” та “Як захистити валізу?

Travelmode

Чому затримуються ваші валізи та дорожні сумки?

Перенесення багажу (трансфер) з одного літака на інший, або від однієї авіакомпанії до іншої – основна причина затримок валіз, сумок та іншого багажу, й займає майже половину всіх затримок.

Чому затримується багаж min
Джерело: SITA 2019 Baggage IT Insights

Чи буде кількість затриманого, втраченого та пошкодженого багажу знижуватись?

Безперечно! Вже тільки протягом 2018 рік зросла кількість авіакомпаній, що запровадили відстеження багажу в усіх ключових точках подорожі від реєстрації й завантаження на літак, до трансферів та прибуття. Ці дії відбуваються у відповідь на Резолюцію 753 IATA*, що має на меті підвищення ефективності переміщення багажу та зниження рівня помилок в цьому процесі.

*ІАТА, міжнародна організація повітряного транспорту, що представляє близько 290 авіакомпаній або 82% загального повітряного руху. Від 1 червня 2018 діє Резолюція 753, що зобов’язала авіакомпанії відстежувати повний цикл пересування багажу.

❤ обирайте найкращі товари для подорожей на Travelmode та подорожуйте з задоволенням!
Опубліковано в Транспорт

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *