Меню Закрити

Що необхідно знати перед бронюванням авіаквитків на kiwi.com

Kiwi відрізняється від інших своєю гнучкістю та безліччю додаткових функцій.

Але чи вмієте ви ним користуватись?

Якщо ви не знаєте про kiwi – це популярний пошуковий агрегатор, що відрізняється від інших своєю гнучкістю та безліччю додаткових функцій. Завдяки цьому Kiwi може запропонувати цікаві варіанти маршрутів, що будуть дешевшими за інші агрегатори.

kiwi chiepest fly (2)
В Лондон за 20 євро? В Афіни за 35? Та будь ласка!

Однак є кілька речей, які варто знати про використання Kiwi для бронювання рейсів, якщо ви хочете отримати максимальну користь від сайту та не зіткнутися з будь-якими труднощами.

Kiwi шукає найдешевший маршрут, незалежно від коду рейсів

У той час як інші пошукові системи польотів будуть намагатися забронювати весь ваш маршрут однією авіалінією чи партнерськими рейсами, Kiwi шукатиме всі можливості.

Що це означає на практиці? Kiwi розгляне всі найдешевші можливості, навіть якщо це означає, що вам потрібно буде здійснити два абсолютно окремих рейси (з окремими чек-інами на кожен рейс) або запропонувати вам довгу пересадку чи навіть аеропорт поза маршрутом.

Які переваги Kiwi?

Хоча це не ідеально для людей, які шукають найшвидший і найпростіший спосіб дістатися кудись, він ідеально підходить для тих, хто шукає найдешевший варіант та готовий до експериментів.

Так бува, що зручніше летіти до одного міста, а звідти вже по маршруту, оскільки це дійсно дешевше. Окрім цього, такі сполучення додають можливість відвідати нові місця та отримати вражень.

І саме це робить Kiwi таким крутезним й одночасно додає декілька правил під використання (особливо це стосується мандрівників-початківців).

Обмеження та особливості, що варто пам’ятати при обранні окремих квитків

  • При обранні окремих рейсів, врахуйте ризики втрати квитка через надто коротку пересадку чи інші форс-мажори.

При покупці прямого квитка авіаперевізник гарантує вашу доставку з пункту А в пункт В. А при запізненні першого рейсу (погодні умови, зміна розкладу, тощо) вас дочекаються, забезпечать альтернативний маршрут або нададуть відповідну компенсацію. Також при наявності багажу, авіакомпанії в більшості випадків подбають про його трансфер.

Якщо ви не авантюрист, та маєте бажання спростити собі життя – обирайте прямі квитки :).

Travelmode

І хоча Kiwi пропонує гарантію, яка охоплює випадки затримок рейсів, скасування та зміни розкладу, в тому числі, й для окремих квитків. Все ж це додатковий клопіт для вас, адже необхідно дотримуватися інструкцій. Деталі ? тут.

  • При обранні рейсу з пересадками в інших країнах (поза вашим маршрутом), обов’язково перевіряйте візові вимоги. Навіть якщо це не ваше кінцеве місце призначення.

Наприклад, пересадка через Лондон можлива лише за наявності візи або у airside зоні частини аеропортів при наявності прямого квитка. Лоукости (включно з Ryanair та Wizz Air) просто не посадять вас у літак.

Travelmode

Гнучкий пошук за безліччю критеріїв із Kiwi

Ви можете шукати рейси з регіонів та до них, а не в конкретні міста

Незважаючи на те, що багато інших пошукових систем пропонують це в тій чи іншій мірі, у Kiwi це реалізовано напрочуд зручно.

У Kiwi ви можете шукати рейси до або з будь-якого місця, якщо вам потрібна максимальна гнучкість. Таким чином, ви можете знайти найдешевший рейс з пункту відправлення або навіть найдешевший пункт відправлення для вашого пункту призначення. У нас бувало, що дешевше майнути з Києва до Львова а звідти із пересадкою (у Києві знову ж таки) у Стамбул. Плюсом – на зворотній дорозі ми просто зійшли у Борисполі та попрямували додому.

Це дуже корисно, якщо ви плануєте більш менш тривалу поїздку в різні регіони і вам зовсім не важливо, в яке конкретне місто чи навіть країну ви прилітаєте або їдете. Або поруч із вами є декілька аеропортів.

Ми так літали до моря на декілька днів. Просто обрали Балкани та побачили всі варіанти регіону. Супер зручно!

Ба більше, якщо натиснути на праву кнопку миші на мапі пошуку Kiwi, та обрати політ сюди/звідси – з’явиться коло. Ви зможете перетягнути його в будь-який регіон, де ви хочете, і відрегулювати його розмір. Потім ви можете або ввести певне місце призначення (пункти призначення або відправлення).

kiwi from to region

Ви можете шукати декілька напрямків одночасно

Якщо ви хочете бути більш конкретними, ніж цілі регіони, Kiwi дозволяє одночасно шукати безліч різних міст вильоту та / або країн, а також купу різних напрямків. Знову величезна економія часу!

Ви можете шукати рейси без конкретних дат

Якщо ваш графік гнучкий, Kiwi також дозволяє шукати рейси “в будь-який час” або протягом встановленого діапазону дат. Ви також можете вказати, як довго ви хочете, щоб ваша загальна поїздка тривала. Якщо ви знаєте, що хочете взяти відпустку приблизно 10-14 днів десь улітку, ви можете шукати рейси в діапазоні дат з червня по серпень, а потім обрати “Час перебування” на 10-14 ночей.

Таким чином ви зможете розібратися не лише в тому, де знаходиться ваш найдешевший варіант відпустки, але і коли і на який термін.

Ви можете скористатися інструментом “кочівника” (nomad)

Цей інструмент особливо корисний, якщо ви їдете в довгу поїздку до багатьох містах, як, наприклад, переїзд по Європі або відвідуєте безліч місць в США, наприклад.

За допомогою інструменту кочівників ви можете ввести всі міста, які ви хочете відвідати, а також скільки часу ви хочете залишитися в кожному місті, а Kiwi розробить найдешевший можливий варіант.


Що ще ви маєте знати при бронюванні рейсів з kiwi?

Додатковий багаж

Якщо після бронювання ви зрозуміли, що хочете додати додатковий зареєстрований багаж, це потрібно зробити через Kiwi, а не напряму у авіакомпанії.

Оскільки Kiwi має справу з великою кількістю різних авіакомпаній, вони прийняли рішення встановити середньозважені ціни та такі послуги. Тому, в деяких випадках Kiwi може стягувати з вас менше, ніж авіакомпанія, а в інших випадках ви можете заплатити більше (хоча, звичайно, це все одно буде менше, ніж вам довелось би сплатити в аеропорту).

Тепер ви знаєте, що вам слід врахувати при бронювання авіаквитків за допомогою Kiwi!

Опубліковано в Підготовка до мандрівки, Транспорт

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *