Меню Закрити

Кращий матеріал для пластикової валізи

З яких матеріалів створюють пластикові валізи та в чому їх різниця?

Зробити правильний вибір може бути складно, коли справа доходить до матеріалу валізи з пластику. Давайте подивимося правді в очі, більшість подорожуючих навіть не здогадуються, з якого матеріалу їх валіза… більшість з них насправді це і не хвилює (:

А знання якостей матеріалів для багажу – це реальна користь, адже дає змогу прийняти більш обґрунтоване рішення і мати реалістичні очікування від покупки.

Читайте також: “Системи коліс у валізах: що обрати – спіннер чи два колеса?

Travelmode

Найбільш поширені пластикові валізи з полікарбонату, поліпропілену та ABS пластику.

Полікарбонат

Полікарбонат – формований тип термопластичних полімерів, дуже популярний матеріал для валіз. Він легкий, витривалий та стійкий до ударів.

При ударі, матеріал згинається, щоб його поглинути, а потім повертається до своєї первісної форми, що робить полікарбонат надзвичайно стійким до грубого поводження (особливо важливо під час перевезення у багажному відділі літака).

Валізи з полікарбонату практично не можливо зламати – найвищий рівень міцності серед усіх матеріалів. Ви будете впевнені, що валіза лишиться цілою!

Travelmode

Для виробництва валіз використовується полікарбонат із внутрішньою структурою, що заповнена великою кількістю поздовжніх перемичок (ребер жорсткості). Ребра жорсткості можуть утворювати квадрати, трикутники, хрестові структури, а в розрізі вони нагадують бджолині соти. Від типу плетіння буде залежати й вага такої валізи.

Найлегша валіза з полікарбонату – колекція Turenne від DELSEY.

Серед особливостей валіз з полікарбонату варто зазначити, що їх рекомендовано повністю заповнювати (не лишати вільного місця).

Читайте також “Як захистити валізу?

Travelmode

Поліпропілен

Поліпропілен також є типом термопластичного полімеру, він дуже стійкий (хоча і не стільки, як полікарбонат), та є більш гнучким за ABS пластик.

Поліпропілен – прекрасний вибір для мандрівників, які прагнуть хорошого захисту за середню ціну.

Travelmode

За рахунок більшої жорсткості матеріалу валізи з поліпропілену лояльно ставляться до часткового завантаження, що дає їм перевагу перед валізами з полікарбонату.

ABS пластик

ABS пластик (Акрилонітрилбутадієнстирол) – суміш трьох видів пластмас, пластиковий матеріал, що використовується при створенні бюджетних валіз. Він менш захищений від ударів та іншого механічного впливу.

ABS пластик – достатньо якісний матеріал за помірну ціну. Ідеально для мандрівок авто чи ручної поклажі, що не здається в багаж.

Travelmode

Проте не поспішайте його відкидати, адже до ABS пластику часто додають інші міцні матеріали, наприклад, полікарбонат, що підсилює його. Такий комбінований матеріал – є не тільки більш міцним та легшим ніж 100% ABS, а й дешевшим за суцільний полікарбонат.


Як ви вже зрозуміли, немає єдиної відповіді на питання “який з пластикових матеріалів найкращий?”. В кожного з них є свої сильні та слабкі сторони, і тільки ви можете визначити, який з них відповідає вашим потребам: довговічність, ціна, вага чи виключно дизайн.

В таблиці нижче – спрощена класифікація матеріалів для валіз в порядку зростання (на основі опису в дужках).

ПластикДовговічність
(найвища)
Вага
(найнижча)
Ціна
(найнижча)
Полікарбонат113
Поліпропілен232
ABS пластик321

Класифікація спрощена, адже при виборі валізи необхідно оцінювати конкретну валізу окремо, в кожної є свої унікальні характеристики та особливості, наприклад, це може бути полегшена версія поліпропілену чи підсилений ABS пластик, тощо.

❤ обирайте найкращі товари для подорожей на Travelmode та подорожуйте з задоволенням!
Опубліковано в Як обрати ідеальний багаж

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.